למה לבחור בצלמת הריון ?

אין אדם שלא אוהב להציץ מידי פעם בתמונות מהעבר, להיזכר ברגעים המתוקים ולשקוע אפילו רק לרגע בנוסטלגיה. אחת התקופות היקרות מפז בחייהן של נשים, היא תשעת חודשי ההיריון. רק ביננו, אין אישה שלא תשמח להנציח בתמונות את החודשים שלפני הלידה; כשהבטן נראית לעין והאישה זורחת מאושר. בחירת צלמת הריון שתתעד את הרגעים הללו עבורנו.

 

למה לבחור בצלמת הריון מקצועית ואמינה ?

הסיבה למה לבחור בצלמת הריוןהסיבה העיקרית להתמקדות בחיפוש אחר צלמת הריון היא העובדה שמדובר – באישה. נשים הן רגישות יותר זו לזו ומבינות את הדרך הנכונה לעבודה עם הריוניות. אישה שהחליטה לצאת ליום צילומים להנצחת תקופת ההיריון, תוכל להרגיש מחוברת יותר לבעלת המקצוע, שכן זו יודעת להבחין מתי המצולמת צריכה לנוח, כיצד להנחות אותה שתרגיש בנוח במצבה, ועוד. הנה מספר דגשים שכדאי שתדעי בעת חיפושך אחר צלמת:

  • שעות הצילום – אשת המקצוע תהיה חייבת להיות זמינה אליך בשעות הנוחות לך בין אם מדובר בצילומי בוקר, צהריים או ערב.
  • פגישה ראשונה – לפני יציאה ליום צילומים כדאי להיפגש עם הצלמת, גם כדי לראות את הסטודיו מקרוב ולוודא שאכן מדובר בבית עסק מקצועי, ויותר מכך על מנת לוודא שהאנרגיות ביניכן חיוביות וששתיכן מרגישות בנוח זו עם זו.
  • מיקום – תוכלי לבחור אם ברצונך להצטלם בסטודיו או בחיק הטבע. במידה ובחרת בצילומים בחיק הטבע, אל דאגה – לא תצטרכי לנסוע רחוק. צלמת מקצועית תבחר לוקיישן התואם את אופייך, ושנמצא במרחק קצר ממך.

 

צילום שהוא גם חוויה בסטודיו מלינקה

אין פלא גדול יותר בעולמנו מאשר פלא הבריאה; תקופת ההיריון היא קסומה ומרגשת, עד כדי כך שלא מפתיע שנשים רבות בוחרות לתעד אותה וליצור בוק מקצועי ואיכותי. שמי מלי פנסו ואני מזמינה אותך לאפשר לי להעניק לך מזכרת ייחודית בדמותו של הבוק שתמיד חלמת עליו. צרי עמי קשר בהקדם ויחד, נהפוך את החלום למציאות.

קידום אתרים איכותי קידום אתרים