סטודיו לצילום בראשל"צ

תושבי ראשל"צ והסביבה, ימצאו עצמם זקוקים לשירותיו של סטודיו לצילום בראשון לציון בנקודות המרגשות והחשובות בחייהם; בין אם מדובר בבת מצווה, היריון מתקדם, יום ההולדת הראשון של התינוק, ועוד. זאת במטרה להבטיח שרגעים אלו, יהפכו למזכרת קסומה שתלווה אותם לכל אורך חייהם אליה ואשר אליה יוכלו לחזור בכל רגע בו יחפצו להתרפק על זיכרונות נעימים.

סטודיו לצילום בראשל"צ

סטודיו לצילום בראשל"צ – תיעוד הרגעים המרגשים בחיים

אחד הדברים המרגשים ביותר בחייו של הורה, הוא לשבת עם הילדים בערב גשום ולהציץ באלבומים ביחד, להיזכר ברגעים בהם היו תינוקות רכים ולשתף אותם בסיפורים על החוויות כהורים לתינוקות. נעים להכיר, שמי מלי פנסו וברשותי סטודיו לצילום בראשל"צ – זה שנים שאני אוחזת במצלמה והופכת רגעים לזיכרונות ממשיים בדמותן של תמונות מקצועיות ואיכותיות. אני מזמינה אתכם לאפשר לי לתעד גם את הרגעים המתוקים שלכם! ראשית אקיים עמכם ראיון קצר להבנת הדרישות והצרכים שלכם, ובהתאם לכך אוכל להבין כיצד להתאים עבורכם:

  • לוקיישן מתאים – בסטודיו או בחיק הטבע
  • רקע מתאים
  • אביזרים נלווים לצילום
  • דרכי צילום מתאימות
  • עריכה נכונה המתאימה לאופי הלקוח
  • ועוד

 

כל תמונה והסיפור שלה

תמונות טובות מעבירות סיפור, רגש, הבעה. שנים של ניסיון לימדו אותי כיצד להתחבר ללקוחותיי ולהבין את כוונתם גם מבלי שיידעו כיצד להסביר עצמם בבירור. כך, אני יודעת כיצד לאזן בין המצולם, לטאצ' האישי והייחודי לי עד לקבלת האלבום שחלמתם עליו. אני יודעת שלא כולם דוגמנים מלידה, לכן אדאג ללוות אתכם ברגישות עד שתרגישו בנוח מול המצלמה, והתמונות ייצאו טבעיות יותר. תוכלו להגיע ליום הצילומים עם כל המשפחה או לבד – הכל פתוח לבחירתכם! בואו ליצור מזכרת ייחודית שהיא רק שלכם, רק בסטודיו מלינקה.

קידום אתרים איכותי קידום אתרים