עלינו

עלינו

מה תרצי להיות כשתהיי גדולה? התשובה שלי אף פעם לא היתה :צלמת .

 

תמיד התעסקתי באומנות, למדתי ציור ורישום , את כל הילדות שלי העברתי בנסיון לשחזר ציורים של דיסני (התבוננתי בעטיפות של קלטות וידאו שהיו לי וניסיתי לצייר אחד לאחד.) הייתי בכל ועדת קישוט ואומנות , גם בשירותי הצבאי תמיד התנדבתי לעצב את הכרטיסי ברכה למי שצריך, להתעסק במצגות וכל מה שנגע קצת בתחום האומנות, לבסוף החלטתי ונרשמתי ללימודי עיצוב גרפי. במקביל תמיד אני הייתי אחראית על הצילום בימי הולדת , טיולים וימי כיף שתמיד אבל תמיד הפכו לאלבומים מושקעים.

 

ואז הבנתי שתמיד הלכתי סחור סחור והחלום שלי היה מתחת לאף …מיה הבכורה שלי גרמה לי לקבל אומץ ולפתוח את העסק העצמאי שלי … ומכאן  השמיים הם הגבול .

 

כאשת משפחה שאוהבת לתעד ולתעד, אמא של מיה ,בן והכלב הנסיך שלנו דון אני מאמינה שאין כמו תמונה טובה שתופסת את הרגע, הזיכרון הקטן הזה שאחכ כשהשנים יעברו הוא יוכל לחלוף לנו ככה סתם אצלנו תמיד אבא אורן חסר בתמונה כי הוא שונא להצטלם ואז הוא מצלם אותנו ואיך נאמר זאת בעדינות, הכישרון לא ממש שם ולכן אני חושבת שחייבים ללכת מידי פעם לצלמת מקצועית כדי ליצור זיכרון אמיתי ומושלם.

 

אהבתי הגדולה היא להכיר ולפגוש אתכם כל פעם מחדש , אני לומדת על כל משפחה וכל הריונית תוך כמה דקות ותופסת את הגישה שלכם , התפיסה שלכם ואת מה שייחודי לכם בחוויה יחד איתי, באישיות ובגישתו וכשאני קולעת בול אני מתמוגגת מאושר.

 

הרגע הזה לסיים את הצילומים, לרוץ למחשב בשביל להעביר את התמונות כדי לקבל הצצה ראשונית והסיפוק שמגיע, מיד שווה לי הכל .

 

מחכה לכם

 

מלי פנסו

 

מלינקה

קידום אתרים איכותי קידום אתרים