צילומים בזמן הריון

נשים רבות כיום מבקשות להנציח את תקופת ההריון שלהן בעזרת צילומי הריון מקצועיים ואיכותיים. היופי בצילומים אלו, הוא הנצחת הרגשות המלווים את הזוג או המשפחה לפני הגעתו של הבייבי החדש. צלם מקצועי יודע שתמונה טובה היא כזו המצליחה להעביר מחשבה, אווירה, רגש – והוא יידע בדיוק כיצד להכווין את לקוחותיו עד ליצירת התמונות המושלמות והטבעיות ביותר.

 

צילומים בזמן הריון לתיעוד רגעים מרגשים

צילומים בזמן הריוןבתקופת ההיריון, הנשיות שלנו בשיאה. אתן בטח יודעות על מה אני מדברת, כי לא פעם שמעתן את המשפט 'ההיריון כל כך מחמיא לך! את ממש זוהרת!' נדמה לנו כי אנו לא רק מרגישות עייפות, אלא גם נראות עייפות. מסתבר שהסביבה כנראה רואה אחרת מאיתנו. צילומים בזמן הריון נועדו כדי להזכיר לכן כמה אתן יפהפיות ואילו גיבורות אתן!

אז מה בעצם הולך לקרות ברגע שתחליטו שאתן פשוט חייבות לצאת ליום צילומים?

  • סטודיו או טבע? – תוכלו לבחור את הלוקיישן המושלם עבורכן – באוויר הצח, או בסטודיו המקצועי.
  • מה עם בעלי? – הכל תלוי בכן! אם תרצו לשתף את האב העתידי בסשן הצילומים ולהנציח גם עבורו את רגעי האושר וההתרגשות, אין שום מניעה לכך וזה אפילו רצוי.
  • להודיע מראש – מעבר לבחירת המקום בו יתבצעו הצילומים, רצוי לעדכן את הצלם במידה וישנם אביזרים, רקעים, תנוחות שאתן מעוניינות (או לא מעוניינות) לשלב בצילומים על מנת שיוכל להתארגן מראש ולהכווין את עצמו לסגנון הצילום אליו תוכלו להתחבר בקלות.

 

ישנם רגעים שפשוט חייבים להיות מתועדים

אם את עדיין קוראת שורות אלו, ודאי הצלחתי לשכנע אותך שאת פשוט חייבת לצאת ליום צילומים ולתעד את התקופה הכל כך מרגשת הזו בחייך. שמי מלי פנסו, ואני מזמינה אותך אל הסטודיו שלי – מלינקה, לחוויית צילום מקצועית ונפלאה שבסופה תקבלי את המוצר המוגמר באלבום תמונות פיזי או דיגיטלי. כמו כן קיימת אפשרות להדפסה על קנבס ועוד שלל אפשרויות לבחירתך.

קידום אתרים איכותי קידום אתרים