צילומים מקצועיים של הריון ומשפחה

אין זוג הורים שלא אוהב לתעד את ילדיהם ברגעים הראשונים בחייהם, ובכל שאר החוויות שהם זוכים להיחשף אליהן בפעם הראשונה. לצד תיעוד הרגעים הקסומים הללו בזמן אמת, האם אי פעם שקלתם צילומי הריון ומשפחה מקצועיים? שמי מלי פנסו – לאחר שנים רבות של אהבה לכלל תחומי האמנות, החלטתי להפוך את התחביב למקצוע, וכך נולד סטודיו מלינקה המציע שירותי צילום מקצועיים, תוך מתן יחס אישי לכל לקוח בהתאם לצרכיו ודרישותיו.

צילומים מקצועיים של הריון ומשפחה

צילומים מקצועיים של הריון ומשפחה לתיעוד רגעים קסומים

כיום, שירותי הצילום המוצעים ללקוחות הם מתקדמים מאוד, כמצופה מתחום שחייב להתעדכן בהתאם להתקדמות הטכנולוגיה. את התמונות ניתן לקבל גם בפורמט דיגיטלי, או כאלבום תמונות פיזי כפי שהיה נהוג בעבר. לצד האפשרויות הרבות, ציוד הצילום המתקדם מאפשר ליצור תמונות איכותיות אף יותר ברזולוציות גבוהות, שניתן לשפץ ולערוך בעזרת תוכנות העריכה המוכרות כיום. כל זאת מאפשר לצלמים יד רחבה ביצירת הבוק המושלם עבור לקוחותיהם.

סטודיו מלינקה מציע ללקוחותיו ימי צילום חווייתיים הכוללים:

  • צילומי משפחה – ההורים והילדים יזכו לתעד רגעים יפים ביחד.
  • צילומי סמאשקייק – בדרך כלל ביום ההולדת הראשון של התינוק; עוגה צבעונית וטעימה תוגש לו והוא יוכל להתלכלך וליהנות מרגעים מתוקים ומשעשעים.
  • צילומי ניו בורן – אם ברצונכם לתעד את הבייבי המתוק בצעדיו הראשונים בעולם
  • צילומי הריון – כי מי לא תרצה להיזכר בתקופה המרגשת הזו?
  • ועוד

 

חוויה של צילום עם סטודיו מלינקה

בין אם אתם מעוניינים בצילומי משפחה, הריון, בוק בת מצווה ועוד – סטודיו מלינקה מעמיד לרשותכם את האפשרות לבחור; האם תרצו להצטלם בסטודיו או באוויר הפתוח? בבית או בים? לכל מטרה ועניין, מלי פנסו מתייצבת עם מיטב אביזרי הצילום המתקדמים ביותר, ושירות מקצועי ואישי, עד ליצירת הבוק המושלם.

קידום אתרים איכותי קידום אתרים