צילומי הריון ומשפחה בסטודיו או בטבע

צילומי הריון ומשפחה יכללו את ההורים הנרגשים, הילדים הבוגרים ומשתתפים יקרים נוספים. תקופת ההיריון הינה מרגשת ביותר; פרק זמן בסיומו יגיחו חיים חדשים לאוויר העולם. בהתאם, כדי לתעד את השינוי המבורך החל בחייה של המשפחה, מומלץ לפנות אל סטודיו מלינקה. סטודיו לצילום זה, בבעלותה של הצלמת מלי פנסו, יעניק לכם חוויה חד-פעמית ומרגשת; חוויה בזכותה תיצרו זיכרונות חדשות ותוכלו לחזור אליהם שוב ושוב – באמצעות אלבום התמונות.

 

לאורכם של 9 חודשי היריון, האימא הנרגשת חווה שינויים בגופה; שינויים אשר נועדו להכיל את החיים החדשים ולהביא אותם אל אוויר העולם באופן המוצלח ביותר. תקופה משמחת זו עוברת האם לעתיד לצד בעלה, ילדיה הגדולים וקרובי משפחה אחרים. בהתאם, כדי שניתן יהיה לתעד את השינוי בדיוק רב, מומלץ לפנות אל צלמים מקצועיים ולבקש להצטלם באחד מהמקומות הבאים:

  • סטודיו – כל אישה מרגישה אחרת לאורכם של חודשי ההיריון. ישנן נשים המרגישות בטוחות וקורנות כאשר ישנן כאלו החוות תקופה זו באופן מאופק יותר. בהתאם לכך, במידה ואת מעוניינת בתמונות היריון לצד יקירייך אך מחפשת את האינטימיות בחוויה, מומלץ לקבוע את מפגש הצילום בתוך הסטודיו. כמו כן, במסגרת סשן הצילומים בסטודיו, ניתן לבחור את הרקע שילווה את המצטלמים, הביגוד כמו גם היבטים רבים אחרים; היבטים אשר יביאו לידי ביטוי את האישיות של המשפחה.

  • טבע – כדי לצאת מעט מהסטנדרט המוכר של ז'אנר צילומים זה, ניתן לבחור לוקיישן ייחודי; מיקום אשר יוצא מגבולות הסטודיו – לעבר הטבע הירוק. בין אם מדובר בחורשה, גינה או שמא מדובר בסביבה ירוקה ופורחת אחרת, חוויה זו תלווה אתכם לשארית חייכם – בכך אין כל ספק.   

 

להציג אתה תוצר בגאווה

נמצאת בחודשי היריון מתקדמים? מעוניינת לקבוע יום צילומים לצד משפחתך האהובה? בין אם מדובר בתאורה הטבעית המלווה את הטבע ובין אם מדובר בנוחות של הסטודיו, כל שעלייך לעשות הוא לפנות אל מלינקה. בזכות שיתוף הפעולה הפורה, תקבלי מזכרת מקסימה אותה תוכלי להציג עוד שנים רבות מהיום.

קידום אתרים איכותי קידום אתרים