צילומי הריון מקצועיים בסטודיו

אין ספק, תשעת חודשי ההיריון הם מבין התקופות המיוחדות והמרגשות ביותר בחייה של אישה; היא מלווה במצבי רוח משתנים, חשקים מוזרים, עליות ומורדות, והמון התרגשות. למרות הבלבול והמצב החדש, אי אפשר להישאר אדישים אל מול פלא הבריאה. אני, מלי פינסו מזמינה אתכן לתעד את הרגעים הקסומים בחייכן בעזרת סשן צילומי הריון בסטודיו שלי שבראשון לציון, או בחיק הטבע לפי בחירתכן.

צילומי הריון מקצועיים בסטודיו

צילומי הריון מקצועיים בסטודיו או בחיק הטבע

אם את קוראת שורות אלו, את ודאי חולמת על העתיד; בעוד כמה שנים, כשהנסיך או הנסיכה הקטנים שלך כבר יגדלו, תתגעגעי לימים בהם יכולת רק לדמיין כיצד ייראו ואיזו אמא תהיי, ברגע שיגיעו. צילומי הריון מקצועיים בסטודיו הם פתרון מושלם עבור הנצחת הרגעים שלפני הלידה עצמה. טכנולוגיות הצילום החדישות מאפשרות לצלמים לעוף עם הדמיון וליצור סדרת תמונות מרהיבה לכל אחת.

לפני צאתך לדרך, הנה מספר טיפים ליום הצילומים:

  • לוקיישן לוקיישן! – בין אם מדובר בסטודיו או בחיק הטבע, לכל לוקיישן יתרונות משלו ודורש הכנות מראש. מסיבה זו, רצוי להודיע לאיש המקצוע מראש היכן את מעדיפה להצטלם.
  • פשוט תהיי את – אין דבר טבעי יותר מהריון, וזה גם מה שאת רוצה להעביר בתמונות שלך, ומה שתרצי לזכור כשתביטי בהן שוב בעתיד.
  • מתי מצטלמים? – בדרך כלל התקופה האידאלית לצילומי הריון תהיה החל מאמצע החודש השביעי ועד לסוף חודש שמיני, כשהבטן ההריונית נראית היטב אך האישה עדיין לא מרגישה את העייפות והכבדות המורגשת בסוף ההיריון, ולכן תרגיש טוב יותר במהלך הצילומים.

 

צילומים וחיוכים עם סטודיו מלינקה

הפופולריות של צילומי הריון תופסת תאוצה – האפשרות לתעד את התקופה המיוחדת בחייהן, קורצת לנשים רבות. מלי פנסו הינה צלמת מקצועית המבינה את לקוחותיה ורגישה לצרכיהן בתקופה הרגישה הזו. את יום הצילומים היא עורכת בעזרת אביזרי צילום מקצועיים ומתקדמים, ואביזרים נלווים שיהפכו את יום הצילומים לחוויה מרגשת, עד שפשוט לא תוכלו להפסיק לחייך. 

קידום אתרים איכותי קידום אתרים