צילומי ניו בורן בבית

נולד לכם תינוק והמשפחה התרחבה ? שיהיה במזל טוב.

לתינוקות הרכים בשבועיים הראשונים לחייהם יש מגוון הבעות ייחודי, אשר דומה לאופן בו הם נראו ברחם. לאחר השבועות הראשונים רוב התינוקות כבר יחלו להסתגל לעולם ואף יחלו לפתח ההבעות שיחליפו את ההבעות הראשוניות. 

אם אתם רוצים לתעד את אותן הבעות ייחודיות של תינוקכם, תוכלו לבחור בצילומי ניו בורן אשר יהוו מזכרת נעימה מאותם שבועות הראשונים.

 

מדוע כדאי לעשות צילומי ניו בורן בבית ?

צילומי ניו בורן מספקים הזדמנות נדירה לצלם את התינוק בזמן הראשוני והכי אותנטי שלו.

אם מתחשק לכם לתעד את התינוק בצורה מקסימה ומרגשת, 

להנות מהתמונות לאורך השנים ולהראות אותן לילדכם בבוא הזמן –

אתם מוזמנים לפנות אלי ולסטודיו שלי המעניק שירותי צילום מקצועיים לפעוטות ומשפחות. 

צילומי הניו בורן מתקיימים בביתכם, באור טבעי, דבר המעניק פן אותנטי ואישי לצילומים.

כאשר הבית שלכם הופך לאתר צילום, התוצאות הן תמיד מקוריות ומפתיעות.

האתגר והיצירתיות הדרושים לכך הופכים תחום זה למעניין ביותר –

כאשר כמות הולכת וגדלה של משפחות לומדת להבין את החשיבות של צילומי ניו בורן.

 

סטודיו מלינקה – סטודיו לצילומי ניו בורן בבית

בפרק הזמן הקצר שנתון לנו בתקופת הניו בורן, חשוב להיות מהירי החלטה.

אם החלטתם לעשות אלבום ניו בורן עבור ילדכם, אשמח להעניק לכם מתנה זו.

ביתכם יהפוך לאתר צילומים ליום אחד – דבר מרתק שלא קורה בכל יום.

תוך הבנה נכונה של מבנה הבית וכמות האור הטבעית אבין מהי הדרך הכי טובה ביותר לצלם את הפעוט.

יחד נעבור את חווית הצילום בצורה הנוחה ביותר עבורכם ועבור התינוק.

הסטודיו שלי ממוקם בראשון לציון, ואם חשקה נפשכם בשירותי צילום נוספים כמו צילומי משפחה, צילומי הריון, צילומי פעוטות, צילומי טבע ועוד – אשמח לעמוד לשירותכם.

 

 

צילומי ניו בורן בבית ילכדו את ההבעה התמימה והמתוקה של הרך – לצד הוריו הגאים. לאורך השנים האחרונות, נוצר טרנד מבורך; טרנד הכולל סשן צילומים מרגש של ההורים הטריים עם התינוק שאך זה נולד. בזכות יום צילומים זה, המשפחה המאושרת מקבלת מזכרת מרגשת, חוויה מגבשת ומהנה וחיוכים בלתי פוסקים למשך תקופה ארוכה. מתעניינים גם אתם במזכרת זו? ילדת לאחרונה ומעוניינת להצטלם עם הפעוט? כל שנותר לעשות הוא לפנות אל מלי פנסו, בעלת סטודיו מלינקה. מלי פנסו הינה צלמת מנוסה ומוכשרת בעלת ניסיון רב והכשרה מקיפה. כמו כן, היא מרצה ומדריכה תלמידים רבים ואף זכתה בפרסים עולמיים.

 

צילומי ניו בורן בבית: לתעד את התמימות והחיוך

הורים רבים חולמים, בבוא הזמן, להביא ילדים לעולם. מדובר בשאיפה מבורכת המעלה חיוך ושמחה על פני המשפחה הגאה. בהתאם, כאשר הנס מתרחש והזוג נכנס להיריון – מדובר בתחילתה של תקופה קסומה; תקופה המובילה ליצירת פלא הבריאה.  

לאחר הגעתם של חיים חדשים לעולם, ההורים הנרגשים דואגים רבות לטובתו של הרך. במקביל לכל זאת, חשוב לא פחות לקחת פסק זמן, להעריך את החוויה – ולתעד את בואו של התינוק התמים והמתוק. במילים אחרות, צילום מקצועי של המשפחה החדשה ייצור מזכרת מרשימה.

מעוניינים גם אתם בצילומי ניו בורן בבית? בין החלפת חיתול, האכלה ומקלחת קרירה – רצוי לקחת הפסקה קצרצרה לתעד את החיוכים והמבט השובב של התינוק. כמו כן, העובדה שמפגש הצילומים ייערך בביתה של המשפחה הצעירה היא הקלה עצומה. מעבר לכך, הצילומים יערכו בשבועות הראשונים לחייו של התינוק – וזאת כאשר הוא גם כך ישן לאורך רוב שעות היום. בהתאם, החוויה תהיה נעימה וקלילה.

 

לתעד כל הבעה של שמחה

ילדים הם ברכה, ילדים הם שמחה. וזוהי האמת לאמיתה. בהתאם, בבואכם להביא תינוק לעולם מומלץ לתעד כל זאת – במיוחד בשבועות הראשונים לחייו. החל מהמבט מלא התמימות, החיוך המקסים ועד הנמנום – שיתוף פעולה עם סטודיו מלינקה יוביל אלבום תמונות מרשים, איכותי ומקצועי.

קידום אתרים איכותי קידום אתרים