צילומי ניו בורן מבלי לצאת מהבית

מזל טוב! סוף סוף הבייבי החדש הגיע לאוויר העולם, והפכתם באופן רשמי למשפחה. הרך הנולד מביא עמו אור לבית, וממס את לב כולם, פשוט אי אפשר לעמוד בפניו! התקופה הזו עוברת במהירות, ולא תאמינו כמה מהר יגיע הרגע בו תצפו בו עושה את צעדיו הראשונים, אוכל בעצמו את ארוחת הצהריים שלו בעזרת מזלג בפעם הראשונה, ועוד. אם ברצונכם לתעד את הרגעים הנדירים הללו, צילומי ניו בורן בבית הפרטי שלכם הם אופציה נפלאה לעשות זאת.

 

צילומי ניו בורן מבלי לצאת מהבית של הלקוח

היתרון הגדול ביום צילומי ניו בורן בבית הוא העובדה שמדובר במרחב הפרטי והטבעי שלכם, והדבר יעניק מעין פן אישי וייחודי לצילומים. בנוסף לכך, הפופולריות של צילומים אלו הולכת ומתרחבת בקרב זוגות הורים רבים המבינים את החשיבות שבתיעוד רגעים קסומים אלו:

  • יום צילומים בבית יחסוך לכם את הטרחה והמאמץ של ארגון התינוק, הכנת העגלה ושאר התארגנות שלעיתים עלולה לקחת המון זמן. הצלמת תגיע עד אליכם ותתעד אתכם ואת התינוק החדש במרחב הפרטי והטבעי שלכם.
  • יש משהו כל כך קסום בתינוקות רכים בשבועות הראשונים לחייהם; הבעות הפנים שלהם ייחודיות לגילם, ובכל פעם שהם מחייכים אנחנו מתרגשים כאילו לא נתקלנו בחיוך מימינו. אין ספק שתרצו לתעד את הרגעים הללו ולהיזכר בהם בעתיד.
  • יום צילומים הנו חוויה שתמיד זכורה לטובה וממלאת את הלב בהתרגשות וסיפוק.

 

מלינקה סטודיו לצילום – הופכים את הבית שלכם לסטודיו מקצועי

שנים רבות בעולם הצילום לימדו אותי עד כמה גדולה היא חשיבותו של מתן יחס אישי ללקוחותיי. כאמא בעצמי, אני יודעת עד כמה חשוב לכם ליצור מזכרת מהרגעים הראשונים בחיי הבייבי שלכם – אני אגיע עד אליכם, עם שלל רעיונות מקוריים ויצירתיים להפיכת הבית הפרטי שלכם לסטודיו מקצועי לכמה שעות של חוויה.

קידום אתרים איכותי קידום אתרים