צלם הריון

הריון – תקופה קסומה לכל הדעות. את התקופות המיוחדות שלנו אנו אוהבים לתעד בדרכים שונות,

בין אם בתמונות, וידאו או כתיבה. צלם הריון הוא אחד האמצעים לקחת את התיעוד לרמה הבאה.
תיעוד שנעשה בצורה מקצועית ישמר לתקופה ארוכה יותר ויניב תוצאות איכותיות יותר.
כשהצילום נעשה בזווית הנכונה ועם הציוד הנכון – התמונה המתקבל היא עוצמתית יותר, אוטנטית יותר ומהנה הרבה יותר לך ולבני המשפחה.

 

בחירת צלם הריון 

ישנו מגוון רחב של צלמים בשוק. ממש כמו רופא או מהנדס – כל צלם וההתמחות שלו. לכן אם מדובר בצילומי הריון, עליך לבחור בצלם שמתמחה בתחום זה. כמו כן מומלץ לבחור בצלם מנוסה ואיכותי שנותן לך את השירות האישי והאדיב ביותר. היחס עם הצלם ישפיע ישירות על סשן הצילומים, הוא שיקבע האם תרגישי נוח מול המצלמה או לא. ככל שתרגישי יותר בנוח – כך יהיה ניתן לתפוס אותך ברגעים יותר מרגשים, אותנטיים ואמיתיים. אני מודעת לכל הצרכים הנ"ל, מה שמאפשר לי ליצור את התנאים הנכונים עבורך על מנת לקבל את התוצאה המיטבית. מי כמוני מבינה את התחושות שעוברות על אישה בהריון ועד כמה חשוב לטפל בך בצורה עדינה ואישית במהלך יום הצילומים.

סטודיו מלינקה לנשים ומשפחה

ברוכה הבאה לסטודיו מלינקה.
שמי מלי פנסו ואני מתמחה בצילומי נשים, הריון ומשפחה. לאחר ידע רב שצברתי בלימודי עיצוב גרפי וצילום החלטתי להיכנס לעולם הכה מיוחד ומרגש של צילומי משפחה. אני מבינה את חשיבות תיעוד הרגעים הקסומים של הקן המשפחתי, לכן אני שמה דגש על יחס אישי ואוהב כלפי לקוחותיי. אני אכוון אותך לזוויות הנכונות ואאיר אותך באור טבעי ורך על מנת להוציא ממך את אותו ניצוץ שכל כך מאפיין את תקופת ההריון. יחד ניצור לך אלבום אישי ונוגע המתעד רגעים בלתי נשכחים.

קידום אתרים איכותי קידום אתרים